O nás

Akourobit.sk je internetový magazín, v ktorom sa vám snažíme prinášať zaujímavé návody, testy, recenzie a informácie na každý deň.

Náš tím:

Michal Toma – redaktor pre kategóriu technika a editor
Elektronike sa venujem už odmalička, kedy som rozoberal rôzne zariadenia, aby som zistil, ako fungujú. Neskôr som začal konštruovať svoje vlastné obvody a opravovať elektroniku mojim známym. Okrem toho sa im snažím poradiť s výberom elektrospotrebičov a zariadení do domácnosti a prispievam tiež do niekoľkých online magazínov, ktoré sa venujú elektroinštaláciám, elektronike a smart technológiám.

Ľudmila Tomová – redaktorka pre kategóriu bývanie
Zaoberám sa rôznymi kreatívnymi činnosťami – maľujem obrazy, kreslím mandaly, dekorujem predmety z dreva a šijem rôzne textilné doplnky. Rada sa inšpirujem prácami iných a objavujem nové kreatívne postupy, o ktoré sa s vami rada podelím.

Financovanie webu akourobit.sk

Magazín akourobit.sk funguje vďaka vám – našim čitateľom. V prípade, ak sa prekliknete z našich stránok na e-shop alebo stránku niektorého z našich partnerov a zakúpite si od neho tovary alebo služby, môžeme obdržať malú províziu. Vďaka tomu vás na našich stránkach nečaká záplava otravných reklamných bannerov.
Nestojí vás to ani cent navyše. Všetky tovary alebo služby majú rovnaké ceny, ako keby ste nakupovali bez prekliku z našich stránok. Províziu platí predajca až zo svojho zisku.
V prípade, ak tovar vrátite do 14 dní alebo objednávku zrušíte, províziu neobdržíme. To je pre vás zárukou, že sa vám budeme vždy snažiť odporučiť také produkty, o ktorých budeme presvedčení, že vás nesklamú.

Prevádzkovateľ akourobit.sk

Michal Toma
Čsl. armády 16
927 01 Šaľa
IČO 45 950 211
zapísaný v živnostenskom registri Okresného úradu Šaľa pod číslom 450-11420

Podmienky používania

Pred využívaním informácií zo stránok akourobit.sk si, prosím, prečítajte podmienky používania.

Ak máte nejaké otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.

Ďakujeme za vašu priazeň,

– za tím akourobit.sk, Michal Toma.

Návrat hore